Analiza wypowiedzi klinicznych psychopatów w kościele katolickim – bp J. Michalik

Zanim przeczytasz artykuł – treści na blogu są darmowe, jednak zbieramy na jego działalnośc. Dlatego, nawet jeśli nie doczytasz artykułu do końca – wpłac proszę na konto chociaż 5 zł (lepiej zainwestujesz te pieniądze dając je nam, niż na tace w kościele 😉 ). W końcu się od nas czegoś dowiadujesz, to nieuczciwe aby nie płacic za czyjąś prace. To tak jakbyś zatrudnił murarza i nie zapłacił mu. Zrobiłbyś tak?

proszę to miec na uwadze, kiedy będziesz czytał artykuł.

_____________________________________

W poprzednim poście, przytoczyłam cytaty księży i biskupów na temat pedofilii w kościele. Nazwałem ich psychopatami, więc wyjaśnijmy najpierw – kim jest psychopata?

Psychopata to osoba z zaburzeniami społecznymi. Jest ona pozbawiona wyrzutów sumienia, patrzy na ludzi przedmiotowo, jest skłonna do agresji i przemocy bardziej niż przeciętny człowiek, reaguje emocjonalnie ale nie impulsywnie. Występują u niej głownie emocje o nacechowaniu pejoratywnym Swoje przestępstwa planuje bardzo dokładnie, chłodno i racjonalnie. Nie przejmuje się konsekwencjami, dąży po trupach do celu, nie ma żadnych zahamowań. Nie przejmuje się normami społecznymi, obce jest mu poczucia odpowiedzialności, zrzuca winę na ofiarę. Ma też syndrom nadczłowieka, bo odczuwa, że jest inny od reszty ludzi.

Pamiętajmy o zasadzie: tylko pedofil broni pedofila. Zdrowy i normalny człowiek nigdy nie będzie zdolny obronić tych potworów. Moralność, rozum, empatia i wrażliwość nigdy mu na to nie pozwolą.

Abp Józef Michalik /Stanisław Kowalczuk /East News

bp J. Michalik//Stanisław Kowalczuk /East News


bp J.Michalik o pedofilii w kościele: “Wielu tych molestowań udałoby się uniknąć, gdyby te relacje między rodzicami były zdrowe. Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłościOno lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga

Arcybiskup zrzuca winę na ofiary pedofilii. Na niewinne dzieci, które były nieświadome niczego i, które na pewno nie szukały takiego rodzaju “miłości”, jakiego on ma na myśli. Zwalnia z odpowiedzialności kata, usprawiedliwia go. On tak naprawde w tej wypowiedzi zdradza, iż uważa że ma świete prawo gwałcić dzieci. Nie przejmuje się w ogóle ofiarmi. Dowodem na to jest jego odpowiedz tutaj, gdzie stwierdza, iż KK nie zajmuje się tylko pedofilią i to inny temat. Bagatelizuje sprawe, jakby pedofilia w kościele była zupełnie normalną rzeczą, kiedy ich głownym priorytetem teraz, powinno byc zlikwidowanie jej jak najszybciej.

Jego wypowiedz to świadoma próba otwartej pedofilizacji społeczeństwa.

Przeprosił za te słowa, ale tylko i wyłącznie z powodu nacisku jakie wywarło na nim społeczeństwo. Tak naprawdę nie jest mu przykro, że to powiedział. Wręcz przeciwnie – wciąż tak myśli.Dowodem na to są jego słowa w sprawie pedofila w Tylawie, gdzie bronił zawzięcie księdza pedofila, po raz kolejny zrzucając wine na ofiary.

Fragment listu do parafian napisany po tym jak oskarżyli księdza:
Czuję się zobowiązany wyrazić współczucie ks. Proboszczowi i  mam nadzieję, że konfratrzy i parafianie, którzy znają lepiej środowisko niż wrogie Kościołowi i depczące prawdę gazety lub osoby, nie stracą zaufania do swego proboszcza, ale okażą mu bliskość przez gorliwą modlitwę”

Sześciu dziewczynek (o tylu wiadomo, ale było ich zapewne więcej…) i kilkanaście świadków zeznawało w tej sprawie. Psycholodzy, seksuolodzy i socjolodzy potwierdzili wersje ofiar. Tu jest wywiad z jedną z tych dziewczynek, która teraz jest juz dorosłą kobietą.

Zamiast współczuć ofierze, współczuje pedofilowi…  To konkretny dowód na to, że sam jest klinicznym psychopatą i pedofilem.

Na dodatek, wymyślał jakiejś historyjki o “ustawce, pułapce” na ksiedza pedofila Michała M. probując odwrócic uwagę od winnego i po raz kolejny, zrzucac wine na innych.

Jego wypowiedz:

Mówię z przykrością, ale to była klasyczna, jak się teraz mówi, ustawka, pułapka. W tym okresie w Tylawie był konflikt o kaplicę między księdzem katolickim a greckokatolickim. Przyszła do mnie wtedy żona księdza greckokatolickiego z informacją o molestowaniu dziecka przez duchownego z naszej diecezji”
Tu cały wywiad.

Mówił z przykrością… przecież on to wszystko wymyślił, w dodatku napuszcza na siebie dwie grupy społeczne, żyjące jak w pokoju, jedynie po to aby zatuszowac sprawe pedofili.

Jedna z parafianek, komentuje to tak: “To było zupełnie absurdalne, bo u nas w parafii w ogóle nie było takich konfliktów.”  I nie tylko ona tak mówi.

Jego kłamstwa są psychopatyczne.

Oczywiście są i tacy, którzy uważają, że ten diabeł wcielony ma racje… jak pan Terlikowski.

Ten psychopata pełnił funkcje przewodniczącego epistopatu w Polsce… czy mamy rozumiec, że to była taka nagroda za to, że tak bronił, wspierał i tuszował sprawy pedofilii w kościele i, że sam nigdy nie “wpadł”?

Kościół katolicki to chory system który zamiast wspierac ofiare, chroni, ukrywa i nagradza kata. To wylęgarnia psychopatycznych pedofilii.

Pamiętajmy, że pedofil zawsze będzie bronił pedofila. 

Potwór w sutannie z Tylawy, dostał tylko 2 lata w więzieniu i 5 w zawieszeniu, za brutalne molestowanie wielu dzieci. Jest na wolności i dalej krzywdzi niewinne istoty.
Zaczyna to przypominac afrykańską kulture pedofilii…

Michalik nie komentował wyroku jaki zapadł na księdza Michała M.

No i dlaczego te kryształy moralne z gazety wyborczej nie rozróżniają psychopatów?
Bo sami nimi są.

W dodatku jest mściwy. Doprowadził do zwolnienia policjanta, który wlepił mu mandat za przekroczenie prędkości m.in.

To pokazuje jakie wpływy maja w rzeczywistosci…

Państwo współpracuje z kościołem. Dlatego lepiej jest wziąć sprawy w swoje ręce, w takich przypadkach. Inaczej taki ksiądz pedofil będzie przenoszony z jednej parafii do drugiej, a nawet jeśli trafi przed sądem, dostanie śmiesznie niski wyrok. Nie łudżmy się, że po tym jak wyjdzie na wolności, coś się zmieni. Taki delikwent, który nie ma sumienia i nie widzi nic złego w molestowaniu i gwałceniu dzieci, wciaż będzie je krzywdziłił.

Ps: Dodam następny artykuł jak zacznął wpływac jakiejś pieniądze. Jak napisałam, to nie muszę być duże kwoty, wystarczy np 20 zł na rok. Też muszę z czegoś życ.