Bóg brzydzi się katolikami

Zanim przeczytasz artykuł – treści na blogu są darmowe, jednak zbieramy na jego działalnośc. Dlatego, nawet jeśli nie doczytasz artykułu do końca – wpłac proszę na konto chociaż 5 zł (lepiej zainwestujesz te pieniądzedajac je nam, niż na tace w kościele 😉 ). W końcu się od nas czegoś dowiadujesz, to nieuczciwe aby nie płacic za czyjąś prace. To tak jakbyś zatrudnił murarza i nie zapłacił mu. Zrobiłbyś tak?

proszę to miec na uwadze, kiedy będziesz czytał artykuł.

 

Abp J.Michalik o pedofilii w kościele: “Wielu tych molestowań udałoby się uniknąć, gdyby te relacje między rodzicami były zdrowe. Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga”

ks. Aleksander Ogrodnik o ks.Wojciechu Gilu (36l.), – „człowiek jest tylko człowiekiem i może się też zmienić, tym bardziej w tamtym klimacie. (…) Gorący klimat powoduje… powiedzmy… jakieś… no wzmożone w tych dziedzinach”
więcej o sprawie: tutaj

ks. Gino Flaim: ”Dzieci często są współwinne pedofilii. (…) Niestety, są dzieci, które szukają czułości, bo nie otrzymują jej w domu. Jeżeli trafią na księdza, to może on ulec pokusie. Rozumiem to”


ks. Ireneusz Bochyński“Znam przypadki, gdzie (…) same dzieci “wchodziły” do łóżek dorosłych, chcąc być spełnionym. I to był wybór dziecka”

Bp Pieronek: “Ale również arcybiskup pedofil powinien być szanowany, jeśli wszystkich ludzi mamy szanować, a nie linczować.”
Żadna siła nie powstrzyma człowieka od tego, żeby korzystać z pewnych możliwości, jakie daje człowiekowi wolna wola i do czego go pchają namiętności. “

Ten sam bydlak, powiedział z pogardą, że KK ma większe zmartwienia niz pedofilia wśród księży. 

Watykan wie o tych wszystkich pedofilach, jedyne działania jakie podejmuje wobec nich to przeniesienie ich z jednej parafii do drugiej. Dlatego kościół katolicki, Watykan powinni zostac albo bardzo mocno zreformowani albo zniszczeni.

Tu nawet nie chodzi o religie samą w sobie, jak ktoś chce wierzyc w Jezusa itp, to niech wierzy, ale niech ludzie przestaną postrzegac ksiedza jako równego Bogu, i usprawiedliwiać go.

Nie powinniśmy miec ani krzty litości dla tych degeneratów, którzy twierdzą, że dzieci same wchodzą im do łóżka i tego chcą. Gdyby to działo się w innym kraju, zostaliby zlinczowani, ale nie w Polsce… tu  pedofil dostaje o co najmniej połowę niższy wyrok jak jest księdzem, jeśli w ogóle go dostanie…

To już jest kult pedofilii w tym kraju, skoro Ci wszyscy księża powyżej wciąż w ogóle maja jeszcze swoją “posadę”. 

Oni wszyscy powinni iśc na szubienicy za powiedzenie czegoś takiego. Tylko pedofil broni pedofila, tak samo jak tylko psychopata broni psychopatę. Ich się nie da wyleczyc, trzeba ich tylko zabic. 

To są dosłowni psychopaci. 

zrodła:

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/pedofilia-ksiezy-to-wina-dzieci-i-klimatu-biskupi-powariowali/l1q2lpx

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/1035695,ks-bochynski-z-piotrkowa-dzieci-same-wchodzily-do-lozek-doroslych,id,t.html

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/general_michalitow_o_ks_gilu_to_tamten_klimat_zmienia_czlowieka_282785.html

http://natemat.pl/157285,dzieci-czesto-sa-wspolwinne-pedofilii-kolejny-ksiadz-szokuje-wloski-kosciol-juz-zareagowal

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/biskup-pieronek-arcybiskup-pedofil-powinien-byc

One thought on “Bóg brzydzi się katolikami

  1. Pingback: Analiza wypowiedzi klinicznych psychopatów w kościele katolickim – bp J. Michalik | Miłość zwycięży

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s